بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
نمایش 13–16 از 16 نتیجهSorted by price: high to low
تلویزیون 32 اینچ شیائومی مدل Xiaomi TV A 32 2025
0 تومان
کد انحصاری محصول :
11994
| برند | شیائومی |
|---|---|
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| قابلیت اتصال | HDMI × 3 (1 پورت با eARC), USB 2.0 × 1, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, بلوتوث 5.0 |
| نوع نمایشگر | Full HD |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| RAM | 1.5GB |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| رام | 8GB |
| مرکز کنترل خانه هوشمند | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 32 اینچ |
| بلندگو (خروجی صدا) | 8 وات + 8 وات |
| پشتیبانی از Dolby Audio™، DTS:X و DTS® Virtual:X Sound | دارد |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| جنس بدنه | آلومینیومی مات |
| سیستم پخش | DVB-T2+C/DVB-S2 |
| رنگ | مشکی |
| عمق رنگ | 1.07 میلیارد |
| قابلیت ضبط برنامه | دارد |
| منو فارسی | دارد |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 24 ماه گارانتی+5سال خدمات آواسرویس |
تلویزیون ۴۳ اینچ شیائومی Xiaomi TV A Pro 43 2025
0 تومان
کد انحصاری محصول :
11947
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| ساخت کشور | چین |
| عمق رنگ | 1.07 میلیارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| قابلیت اتصال | HDMI × 3 (1 پورت با eARC), USB 2.0 × 1, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, بلوتوث 5.0 |
| نوع نمایشگر | 4K UHD |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| RAM | 2GB |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
| رزولوشن | 2160 * 3840 |
| رام | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 43 اینچ |
| مرکز کنترل خانه هوشمند | دارد |
| بلندگو (خروجی صدا) | 8 وات + 8 وات |
| پشتیبانی از Dolby Audio™، DTS:X و DTS® Virtual:X Sound | دارد |
| زاویه دید | 178 درجه (افقی) / 178 درجه (عمودی) |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 24 ماه گارانتی+5سال خدمات آواسرویس |
تلویزیون 43 اینچ شیائومی مدل Xiaomi TV A 43 2025
0 تومان
کد انحصاری محصول :
11918
| برند | شیائومی |
|---|---|
| ساخت کشور | چین |
| عمق رنگ | 1.07 میلیارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| قابلیت اتصال | HDMI × 3 (1 پورت با eARC), USB 2.0 × 1, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, بلوتوث 5.0 |
| نوع نمایشگر | 4K UHD |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| RAM | 2GB |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
| رام | 8GB |
| رزولوشن | 2160 * 3840 |
| اندازه صفحه نمایش | 43 اینچ |
| مرکز کنترل خانه هوشمند | دارد |
| بلندگو (خروجی صدا) | 8 وات + 8 وات |
| پشتیبانی از Dolby Audio™، DTS:X و DTS® Virtual:X Sound | دارد |
| زاویه دید | 178 درجه (افقی) / 178 درجه (عمودی) |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 24 ماه گارانتی+5سال خدمات آواسرویس |
تلویزیون 50 اینچ شیائومی Xiaomi TV A 50 2025
0 تومان
کد انحصاری محصول :
11906
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| ساخت کشور | چین |
| عمق رنگ | 1.07 میلیارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| قابلیت اتصال | HDMI × 3 (1 پورت با eARC), USB 2.0 × 1, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, بلوتوث 5.0 |
| نوع نمایشگر | 4K ultra HD |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| RAM | 2GB |
| نرخ تازه سازی | 60 هرتز |
| رزولوشن | 2160 * 3840 |
| رام | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 50 اینچ |
| بلندگو (خروجی صدا) | 10 وات + 10 وات |
| پشتیبانی از Dolby Audio™، DTS:X و DTS® Virtual:X Sound | دارد |
| زاویه دید | 178 درجه (افقی) / 178 درجه (عمودی) |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| منو فارسی | دارد |
| Ethernet (Lan) | دارد |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 24 ماه گارانتی+5سال خدمات آواسرویس |