بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
در حال نمایش یک نتیجه
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
|---|---|
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| قابلیت ضبط برنامه | دارد |
| برند | شیائومی |
| Chromecast داخلی | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz |
| نوع نمایشگر | Full HD |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| تعداد پورت HDMI | 1 پورت |
| تعداد پورت USB | 1 پورت |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| نوع پردازنده | MT9630 |
| RAM | 2GB |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| اندازه صفحه نمایش | 60 تا 120 اینچ |
| بلندگو (خروجی صدا) | Dolby Audio™ |
| فضای ذخیرهسازی | 16 GB |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| ساخت کشور | چین |
| از Miracast پشتیبانی می کند | بله |
| روشنایی | 200 ANSI لومن |
| کنترل راه دور | ریموت بلوتوثی با پوشش 360 درجه |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |
حساب کاربری ندارید؟
ایجاد یک حساب کاربری