بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
نمایش 13–18 از 18 نتیجهمرتبسازی بر اساس قیمت: زیاد به کم
ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Projector 2 Pro
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12340
| برند | شیائومی |
|---|---|
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| فناوریهای صوتی | Dolby Audio |
| ساخت کشور | چین |
| Chromecast داخلی | دارد |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | 2.4GHz/5GHz |
| قابلیت اتصال | 2 پورت HTMI, 2 پورت USB, Bluetooth 4.2, وای فای, ورودی AUX, ورودی SPDIF |
| CPU | T962X-H |
| فناوری نمایش | چراغ LED با تکنولوژی DLP |
| نوع نمایشگر | Full HD |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| فوکوس لنز | فوکوس خودکار |
| تکنولوژی منبع نور | LED چهار کاناله (RGB+BP) |
| روشنایی | 1300 لومن |
| وزن خالص | 3.7 کیلوگرم |
| تعداد پورت HDMI | 2 پورت |
| تعداد پورت USB | 2 پورت |
| سیستم عامل | Android TV |
| RAM | 2GB |
| بلندگو (خروجی صدا) | 10 وات + 10 وات |
| نوع بلندگو | تمامدامنه (Full-range speakers) |
| فضای ذخیرهسازی | 16 GB |
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| قابلیت ضبط برنامه | دارد |
| Ethernet (Lan) | دارد |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |
پرده ضد نور ویدئو پروژکتور 100 اینچ شیائومی Mi Ambient Light
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12326
| برند | شیائومی |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 100 اینچ |
| وزن خالص | 22 کیلوگرم |
| ساخت کشور | چین |
| ابعاد بدون پایه | 2236x1267x15 میلیمتر |
ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Compact Projector
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12314
| برند | شیائومی |
|---|---|
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| قابلیت ضبط برنامه | دارد |
| فناوریهای صوتی | Dolby Audio |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | 2.4GHz/5GHz |
| Chromecast داخلی | دارد |
| قابلیت اتصال | Bluetooth 4.2, وای فای |
| CPU | T962X-H |
| فناوری نمایش | چراغ LED با تکنولوژی DLP |
| نوع نمایشگر | Full HD |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| تکنولوژی منبع نور | LED چهار کاناله (RGB+BP) |
| روشنایی | 500 ANSI لومن |
| وزن خالص | 1.3 kg |
| تعداد پورت HDMI | 1 پورت |
| تعداد پورت USB | 1 پورت |
| سیستم عامل | Android TV 9.0 |
| RAM | 2GB |
| کنترل راه دور | ریموت بلوتوثی با کنترل صوتی |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| اندازه صفحه نمایش | 60 تا 120 اینچ |
| بلندگو (خروجی صدا) | Dolby Audio™ |
| فضای ذخیرهسازی | 16 GB |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |
ویدئو پروژکتور شیائومی Xiaomi Smart Projector L1 Pro
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12102
| برند | شیائومی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| قابلیت نصب نرمافزار | دارد |
| قابلیت ضبط برنامه | دارد |
| ساخت کشور | چین |
| Chromecast داخلی | دارد |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| قابلیت اتصال | 1 پورت HDMI 2.0, 1 پورت خروجی هدفون, USB 2.0 × 1, بلوتوث 5.0, وای فای |
| نوع نمایشگر | Full HD |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| تعداد پورت HDMI | 1 پورت |
| سیستم عامل | Google TV™ |
| تعداد پورت USB | 1 پورت |
| نوع پردازنده | MT9630 |
| RAM | 2GB |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| اندازه صفحه نمایش | 60 تا 120 اینچ |
| بلندگو (خروجی صدا) | Dolby Audio™ |
| فضای ذخیرهسازی | 16 GB |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| وزن خالص | 2.0 kg |
| کنترل راه دور | ریموت بلوتوثی با پوشش 360 درجه |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |
ویدئو پروژکتور هوشمند شیائومی Mi 4K Laser Projector 150
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12062
| برند | شیائومی |
|---|---|
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| ساخت کشور | چین |
| Chromecast داخلی | دارد |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| نوع نمایشگر | 4K UHD |
| Google Assistant داخلی | دارد |
| سیستم عامل | Android TV 9.0 |
| رزولوشن | ۳۸۴۰ × ۲۱۶۰ پیکسل (Ultra HD 4K) |
| اندازه صفحه نمایش | 80 تا 150 اینچ |
| فرمان صوتی | دستیار گوگل |
| ابعاد بدون پایه | 410 mm x 291 mm x 88 mm |
| تعداد پورت HDMI | 3 پورت |
| تعداد پورت USB | 1 پورت |
| Ethernet (Lan) | دارد |
| وزن خالص | 7.2 kg |
| رنگ | مشکی |
| CPU | T962X-H |
| RAM | 2GB DDR3 |
| فوکوس لنز | فوکوس الکتریکی |
| روشنایی | 5000 لومن |
| تکنولوژی منبع نور | ALPD |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |
پروژکتور هوشمند شیائومی Mi Smart Projector 2
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12048
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نوع نمایشگر | Full HD |
| اندازه صفحه نمایش | 60 تا 120 اینچ |
| RAM | 2GB |
| رام | 16 گیگابایت eMMC |
| سیستم عامل | Android TV 9.0 |
| اتصال به Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| بلندگو (خروجی صدا) | 10 وات + 10 وات |
| قابلیت اتصال | 1 پورت HDMI 2.0, 1 پورت خروجی هدفون, Bluetooth 4.2, USB 2.0 × 1 |
| جک 3.5 میلی متری هدفون | دارد |
| ساخت کشور | چین |
| Chromecast داخلی | دارد |
| فناوری نمایش | چراغ LED با تکنولوژی DLP |
| سیستم صوتی | Dolby Audio™ |
| فوکوس لنز | فوکوس خودکار |
| تکنولوژی منبع نور | LED چهار کاناله (RGB+BP) |
| وزن خالص | 1.3 kg |
| روشنایی | 500 ANSI لومن |
| کنترل راه دور | ریموت بلوتوثی با کنترل صوتی |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس |