بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
نمایش 13–24 از 25 نتیجهSorted by price: high to low
فیلتر تصفیه هوا شیائومی Anti-formaldehyde
8,500,000 تومان – 6,000,000 تومانPrice range: 6,000,000 تومان through 8,500,000 تومان
آبی
خاکستری
سبز
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
کد انحصاری محصول :
15542
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | آبی, بنفش, خاکستری, سبز |
| ساخت کشور | چین |
| ابعاد | 30*20 CM |
| مدلهای سازگار | Mi Air Purifier 1, Mi Air Purifier 2, Mi Air Purifier 2S, Mi Air Purifier 3C, Mi Air Purifier 3H, Mi Air Purifier Pro |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter
8,500,000 تومان
کد انحصاری محصول :
14880
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | M15R-FLP-GL |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | مشکی |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ226mm x 360mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر دستگاه تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter Pro
8,500,000 تومان
کد انحصاری محصول :
14818
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP5TFA17 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | بنفش |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| ابعاد | Φ175mm x 310mm |
| فیلتراسیون | ضدباکتری, ضدکپک, فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter
6,500,000 تومان
کد انحصاری محصول :
14857
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | M17-FLP-GL |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | مشکی |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ۲۰۰ x 310 میلیمتر |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Smart Air Purifier 4 Compact Filter Pro
3,500,000 تومان
کد انحصاری محصول :
14901
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP5TFA18 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | بنفش |
| مدلهای سازگار | Smart Air Purifier 4 Compact Filter Pro |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ175 x H171mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, ضدکپک, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.4kg |
| ویژگیها | فیلتر 4 لایه |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter
3,000,000 تومان
کد انحصاری محصول :
14835
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP7TFM01 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ175 × H171mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.4kg |
| ویژگیها | فیلتر 3 لایه |
فیلتر تصفیه هوای حیوانات شیائومی Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier Filter
0 تومان
کد انحصاری محصول :
15325
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP8TFM30 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier |
| ساخت کشور | چین |
| ابعاد | Φ175 × H206 mm |
| فیلتراسیون | جلوگیری از ذرات ریز (تا 99%), سهمرحلهای با HEPA, فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.48 kg |
فیلتر دستگاه بخور شیائومی Xiaomi Smart Evaporative Humidifier Filter
0 تومان
کد انحصاری محصول :
14785
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | CJSJSQ02XYLXUE |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| جنس بدنه | فیبر متراکم جاذب آب |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Evaporative Humidifier |
| ابعاد | Ф۱۷۹ x ۱۰۹mm |
| ضدعفونی با یون نقره | دارد |
| فیلتراسیون | ضدکپک, متراکم با یون نقره |
| وزن خالص | 200 g |
دستگاه تصفیه هوا رباتیک اکووکس Ecovacs AIRBOT Z1
0 تومان
کد انحصاری محصول :
13109
| برند | اکووکس |
|---|---|
| رنگ | مشکی, نقره ای |
| سنسور سه بعدی | دارد |
| هوش مصنوعی تشخیص اجسام | بله |
| ساخت کشور | چین |
| جنس بدنه | ABS |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| فضای قابل پوشش | 100 متر |
| ابعاد | 350 × 350 × 510 میلیمتر |
| نوع نمایشگر | OLED لمسی |
| فیلتراسیون | UV, فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال |
| سیستم ناوبری | LDS |
| کنترل راه دور | اپلیکیشن ECOVACS Home |
| حجم مخزن رطوبت ساز | 2 لیتر |
| فرمان صوتی | YIKO, الکسا آمازون, دستیار گوگل |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس, ضمانت اصالت فیزیک کالا |
دستگاه تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Mijia Air Purifier 4 Pro H
0 تومان
کد انحصاری محصول :
13106
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| جنس بدنه | ABS |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| ابعاد | 275 × 275 × 680 میلیمتر |
| نوع نمایشگر | OLED لمسی |
| فیلتراسیون | فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال |
| کنترل راه دور | اپلیکیشن شیائومی |
| فرمان صوتی | الکسا آمازون, دستیار گوگل |
| فضای قابل پوشش | 60 مترمربع |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس, ضمانت اصالت فیزیک کالا |
دستگاه تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Circulating Fan Air Purifier
0 تومان
کد انحصاری محصول :
13104
| به زودی | به زودی |
|---|---|
| برند | شیائومی |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| فضای قابل پوشش | 125 متر مربع |
| فیلتراسیون | فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال |
| ابعاد | 310 × 310 × 730 میلیمتر |
| جنس بدنه | ABS |
| نوع نمایشگر | LED |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| کنترل راه دور | اپلیکیشن شیائومی |
| فرمان صوتی | الکسا آمازون, دستیار گوگل |
| نوع گارانتی | 18 ماه گارانتی طلایی روبو سرویس, 18 ماهه شرکت می سرویس, ضمانت اصالت فیزیک کالا |
دستگاه تصفیه هوای هوشمند حیوانات خانگی شیائومی Mi Pet Air Purifier
0 تومان
کد انحصاری محصول :
12996
| برند | شیائومی |
|---|---|
| جنس بدنه | ABS |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| اتصال به Wi-Fi | بله 2.4G |
| فضای قابل پوشش | 48 مترمربع |
| نوع نمایشگر | OLED لمسی |
| فیلتراسیون | HEPA 13, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال |
| کنترل راه دور | اپلیکیشن شیائومی |
| فرمان صوتی | الکسا آمازون, دستیار گوگل |
| ابعاد | 310 × 730 میلیمتر |
| وزن خالص | 6.5 کیلوگرم |
| به زودی | به زودی |
بارگذاری محصولات بیشتر
در حال بارگذاری...