بهترین قیمت | مشاوره تخصصی و رایگان جارو رباتیک | خرید حضوری و آنلاین | ارسال زیر 2 ساعت در تهران 09377477910 - 09127708341 علیزاده
فیلتر تصفیه هوا شیائومی
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter
کد انحصاری محصول :
14866
9,500,000 تومان
| مدل | M16R-FLP-GL |
|---|---|
| برند | شیائومی |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | مشکی |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | 210 x 293 میلیمتر |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier Elite Filter
کد انحصاری محصول :
14825
9,500,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP7TFX19 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier Elite |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ۲۴۹ × H۳۹۸ میلیمتر |
| فیلتراسیون | حسگر فرمالدهید, سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوا شیائومی Anti-formaldehyde
کد انحصاری محصول :
15542
Price range: 6,000,000 تومان through 8,500,000 تومان
آبی
خاکستری
سبز
| برند | شیائومی |
|---|---|
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | آبی, بنفش, خاکستری, سبز |
| ساخت کشور | چین |
| ابعاد | 30*20 CM |
| مدلهای سازگار | Mi Air Purifier 1, Mi Air Purifier 2, Mi Air Purifier 2S, Mi Air Purifier 3C, Mi Air Purifier 3H, Mi Air Purifier Pro |
انتخاب گزینه ها
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter
کد انحصاری محصول :
14880
8,500,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | M15R-FLP-GL |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | مشکی |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ226mm x 360mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر دستگاه تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter Pro
کد انحصاری محصول :
14818
8,500,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP5TFA17 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | بنفش |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
| اتصال به گوشی موبایل | دارد |
| ابعاد | Φ175mm x 310mm |
| فیلتراسیون | ضدباکتری, ضدکپک, فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter
کد انحصاری محصول :
14857
6,500,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | M17-FLP-GL |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | مشکی |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ۲۰۰ x 310 میلیمتر |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Smart Air Purifier 4 Compact Filter Pro
کد انحصاری محصول :
14901
3,500,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP5TFA18 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | بنفش |
| مدلهای سازگار | Smart Air Purifier 4 Compact Filter Pro |
| ساخت کشور | چین |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ175 x H171mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, ضدکپک, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.4kg |
| ویژگیها | فیلتر 4 لایه |
فیلتر تصفیه هوای شیائومی Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter
کد انحصاری محصول :
14835
3,000,000 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP7TFM01 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| ساخت کشور | چین |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact |
| اتصال به گوشی موبایل | بررسی وضعیت |
| ابعاد | Φ175 × H171mm |
| فیلتراسیون | سهمرحلهای با HEPA, ضدباکتری, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.4kg |
| ویژگیها | فیلتر 3 لایه |
فیلتر تصفیه هوای حیوانات شیائومی Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier Filter
کد انحصاری محصول :
15325
0 تومان
| برند | شیائومی |
|---|---|
| مدل | AFEP8TFM30 |
| نسخه یا ورژن | گلوبال |
| رنگ | سفید |
| مدلهای سازگار | Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier |
| ساخت کشور | چین |
| ابعاد | Φ175 × H206 mm |
| فیلتراسیون | جلوگیری از ذرات ریز (تا 99%), سهمرحلهای با HEPA, فیلتر HEPA, فیلتر ضد آلرژی, فیلتر کربن فعال, قابل شستشو |
| وزن خالص | 0.48 kg |